• Oranje Nassau 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    Doren, Michael vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Eeftink, FrankTechnische stafTrainer/coach
    Hams, BertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Laar, Jan vanOverige stafTeammanager
  • Trainingdetails

    VanTotVeldKleedkamerOpmerkingen
    di 18-feb. 20:15di 18-feb. 21:45veld 12
    do 20-feb. 20:15do 20-feb. 21:45veld 12
    di 25-feb. 20:15di 25-feb. 21:45veld 12
    do 27-feb. 20:15do 27-feb. 21:45veld 12
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlassepouleAccommodatieVeldPlaatsDetails
    20 februari 20:00Vroomshoopse Boys 1Oranje Nassau 1OefenSportpark De Bosrand (Vroomshoop)VROOMSHOOP
    25 februari 20:00SVZW 1Oranje Nassau 1OefenSportpark Het Lage VeldWIERDEN
    7 maart 14:30Voorwaarts V. 1Oranje Nassau 1regulier3e klasse DSportpark 't Twistveenveld 1WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK
    14 maart 15:00Oranje Nassau 1De Esch 1regulier3e klasse DSportpark Ossenkoppelerhoekveld 1ALMELO
    21 maart 14:30DES 1Oranje Nassau 1regulier3e klasse DSportpark Gagelman1- DES veld 1NIJVERDAL
    28 maart 15:00Oranje Nassau 1Wilhelminaschool 1regulier3e klasse DSportpark Ossenkoppelerhoekveld 1ALMELO
    4 april 14:30Bruchterveld 1Oranje Nassau 1regulier3e klasse DSportpark Noppenweideveld 1BRUCHTERVELD
    18 april 15:00Oranje Nassau 1ASV '57 1regulier3e klasse DSportpark Ossenkoppelerhoekveld 1ALMELO
    25 april 14:30SVVN 1Oranje Nassau 1regulier3e klasse DSportpark Groot Lochter1- veld 1 SVVNNIJVERDAL
    9 mei. 15:00Oranje Nassau 1Kloosterhaar 1regulier3e klasse DSportpark Ossenkoppelerhoekveld 1ALMELO
    16 mei. 14:30Bergentheim 1Oranje Nassau 1regulier3e klasse DSportpark Moscouveld 1BERGENTHEIM
    23 mei. 15:00Oranje Nassau 1AJC '96 1regulier3e klasse DSportpark Ossenkoppelerhoekveld 1ALMELO
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    8 februariOZC 1 - Oranje Nassau 13 - 0regulier
    15 februariOranje Nassau 1 - Marienberg 12 - 1regulier
  • Stand 3e klasse D

    PositieTeamGSGWGLVL+/-PT
    1De Esch 11612222338
    2v.v. Hellendoorn 11611412437
    3Bergentheim 1159331430
    4OZC 116925729
    5ASV '57 116745825
    6Oranje Nassau 116817225
    7Wilhelminaschool 116736124
    8SVVN 116484-220
    9AJC '96 116457-717
    10Kloosterhaar 116529-1517
    11Marienberg 116529-1717
    12Voorwaarts V. 116358-814
    13DES 1153210-1111
    14Bruchterveld 1162113-197
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Azhimi, NordinTeamspelerAanvaller
    Gwinner, CoenTeamspelerMiddenvelder
    Hindriks, ThijsTeamspeler
    Kamphuis, StefTeamspelerAanvaller
    Lodde, MauroTeamspelerAanvaller
    Ponsteen, PatrickTeamspelerAanvaller
    Riet, Thom teTeamspelerDoelverdediger
    Saricicek, MertTeamspelerAanvaller
    Smit, AugustTeamspelerVerdediger
    Souhuwat, SemolTeamspelerMiddenvelder
    Stopel, RobertoTeamspelerDoelverdediger
    Stulen, MarcianoTeamspelerVerdediger
    Wolf, RagnarTeamspelerMiddenvelder
    Woudstra, SanderTeamspelerVerdediger
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Oefen

    Vroomshoopse Boys 1

    VS

    Oranje Nassau 1

    20 februari 202020:00 uur
    Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Oranje Nassau 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    2,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd