• 6 VE zaterdag speeldag man

  • Oranje Nassau 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Flietstra, JanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 15:00Oranje Nassau 6 - Bon Boys 4Sportpark Ossenkoppelerhoek
    8 okt. 15:00Oranje Nassau 6 - FC Eibergen 3Sportpark Ossenkoppelerhoek
    15 okt. 15:00Bon Boys 3 - Oranje Nassau 6Sportpark Ossenkoppelerhoek
    22 okt. 12:45AZSV 7 - Oranje Nassau 6Sportpark Villekamp
    29 okt. 15:00Oranje Nassau 6 - Haaksbergen 2Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Oranje Nassau 6 - SDC '12 32 - 2
  • Poulestanden Oranje Nassau 6 ( 5e klasse 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bon Boys 311003123
    2HSC '21 311002113
    3Bon Boys 410103301
    4FC Eibergen 310103301
    5AD '69 200000000
    6AZSV 700000000
    7Grol 200000000
    8Haaksbergen 200000000
    9Oranje Nassau 600000000
    10SP Rekken 200000000
    11AZSV 6100112-10
    12Vogido 2100113-20

    Poulestanden Oranje Nassau 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 56 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau 631206425
    2avc Heracles 3311178-14
    3SDC '12 330307703
    4DETO 4302178-12
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arash, BelalTeamspeler
    Brummelhuis, SebastiaanTeamspeler
    Flietstra, MarkTeamspeler
    Krikhaar, JorbenTeamspeler
    Kromkamp, KoenTeamspeler
    Maatman, TimTeamspeler
    Westerink, CoenTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau 6

    VS

    Bon Boys 4

    01 oktober 202215:00 uur
    Sportpark Ossenkoppelerhoek veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oranje Nassau 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd