• ON1 heren

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau 1

    VS

    Enter Vooruit 1

    01 oktober 202215:00 uur
    Sportpark Ossenkoppelerhoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • ON1 Vrouwen

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau VR1

    VS

    ATC '65 VR1

    01 oktober 202215:00 uur
    Sportpark Ossenkoppelerhoek veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • ONs speelschema

    DatumThuisteamUitteamDetails
    vr 30-sep. 19:30Oranje Nassau 35+1Luctor Et Emergo 35+1
    vr 30-sep. 19:3045+ 145+ 2
    vr 30-sep. 19:3035+ 2PH 35+3
    vr 30-sep. 19:30La Première 45+145+ 3
    vr 30-sep. 20:00RSC 45+145+ 3
    vr 30-sep. 20:00Langeveen 45+145+ 2
    vr 30-sep. 20:00PH 45+145+ 1
    vr 30-sep. 20:00SVZW 35+135+ 2
    vr 30-sep. 20:3045+ 3KOSC 45+1
    vr 30-sep. 20:3045+ 1Langeveen 45+1
    vr 30-sep. 20:3045+ 2PH 45+1
    vr 30-sep. 20:3035+ 2Juventa '12 35+1
    vr 30-sep. 20:30avc Heracles 35+1Oranje Nassau 35+1
    vr 30-sep. 21:00Oranje Nassau 35+1RKSV Bornerbroek 35+1
    vr 30-sep. 21:30Juventa '12 35+3Oranje Nassau 35+1
    vr 30-sep. 21:30Juventa '12 35+435+ 2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau MO11-1Bergentheim MO11-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-2Excelsior '31 JO9-2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-2Stevo JO11-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-2Markelo JO10-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-6Oranje Nassau JO8-7
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-8PH JO10-3
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-1Stevo JO10-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-1DVC Dedemsvaart JO11-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-3Juventa '12 JO9-4JM
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-1NEO JO9-1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-6GFC JO10-2JM
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO13-4Excelsior '31 JO13-8
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau MO13-2DOS '37 MO13-1 (9-tal)
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO13-2DOS '37 JO13-1JM
    za 01-okt. 08:30Vogido JO8-1Oranje Nassau JO8-1
    za 01-okt. 08:30avc Heracles JO11-3JMOranje Nassau JO11-3
    za 01-okt. 08:45Luctor Et Emergo JO8-2Oranje Nassau JO8-3
    za 01-okt. 09:00Stevo JO8-2JMOranje Nassau JO8-5
    za 01-okt. 09:30Sportclub Rijssen JO12-1Oranje Nassau JO12-2
    za 01-okt. 09:30Bornerbroek JO8-1JMOranje Nassau JO8-2
    za 01-okt. 09:30DOS '37 JO10-3Oranje Nassau JO10-7
    za 01-okt. 09:30Excelsior '31 JO10-1Oranje Nassau JO10-3
    za 01-okt. 10:00Enter Vooruit JO10-3JMOranje Nassau JO10-5
    za 01-okt. 10:00De Tukkers JO10-2Oranje Nassau JO10-4
    za 01-okt. 10:00Bornerbroek JO9-1JMOranje Nassau JO9-4JM
    za 01-okt. 10:00PH JO13-1Oranje Nassau JO13-1
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO12-3s.v. Rijssen JO12-1
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO12-1SP Lochem JO12-1JM
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO14-1Nieuwleusen SV JO14-1
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO15-3Oranje Nassau JO15-2
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO17-2PH JO17-1JM
    za 01-okt. 10:30Oranje Nassau MO15-3ATC '65 MO15-2
    za 01-okt. 10:30Oranje Nassau JO15-1Excelsior '31 JO15-1
    za 01-okt. 10:30PH JO13-3JMOranje Nassau JO13-3
    za 01-okt. 11:00Enter Vooruit JO17-2Oranje Nassau JO17-3
    za 01-okt. 11:15Avanti W. MO13-1Oranje Nassau MO13-1
    za 01-okt. 12:00Oranje Nassau JO15-4SVZW JO15-3
    za 01-okt. 12:00ST FC Meppel/Alcides MO15-1Oranje Nassau MO15-1
    za 01-okt. 12:00Den Ham 2Oranje Nassau 2
    za 01-okt. 12:15Oranje Nassau MO20-1Sparta E. MO20-1
    za 01-okt. 12:15Oranje Nassau JO17-4Excelsior '31 JO17-5
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau MO17-1Luctor Et Emergo MO17-1
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau JO19-4De Zweef JO19-2
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau VR3Luctor Et Emergo VR1
    za 01-okt. 12:30Blauw Wit '66 4Oranje Nassau 7
    za 01-okt. 12:30Enter JO14-1Oranje Nassau JO14-2
    za 01-okt. 13:00De Esch G2G1
    za 01-okt. 13:00BWO JO17-1Oranje Nassau JO17-1
    za 01-okt. 14:30Luctor Et Emergo JO17-3Oranje Nassau JO17-5
    za 01-okt. 14:45PH 5Oranje Nassau 5
    za 01-okt. 14:45Quick '20 JO19-5Oranje Nassau JO19-2
    za 01-okt. 14:50WVF JO19-1Oranje Nassau JO19-1
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 1Enter Vooruit 1
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau Vrouwen 1ATC '65 VR1
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 8DOS '37 9
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 4Den Ham 3
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau JO19-5Hulzense Boys JO19-1
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 6Bon Boys 4
    ma 03-okt. 18:00SVZW JO12-1Oranje Nassau JO12-1
    ma 03-okt. 20:00Bentelo JO19-1Oranje Nassau JO19-3
    di 04-okt. 18:00Oranje Nassau JO17-4SVZW JO17-2
    di 04-okt. 20:00Oranje Nassau 2PH 2
    di 04-okt. 20:00MVV '29 O21-1Oranje Nassau O21-1
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-4TVC '28 JO10-3
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-7Juventa '12 JO10-4JM
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-4JMEnter Vooruit JO9-2JM
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-2DOS '37 JO11-1JM
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-5DOS '37 JO8-2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-7DOS '37 JO8-4
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-2DETO JO8-3JM
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-6Hulzense Boys JO8-2JM
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-5RKSV Bornerbroek JO10-2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-1Schalkhaar JO9-1
    za 08-okt. 08:30Excelsior '31 JO10-6Oranje Nassau JO10-8
    za 08-okt. 08:30PH JO9-2JMOranje Nassau JO9-3
    za 08-okt. 08:30DOS '37 JO8-1Oranje Nassau JO8-3
    za 08-okt. 08:30DOS '37 JO8-3Oranje Nassau JO8-4
    za 08-okt. 08:30DETO JO10-1Oranje Nassau JO10-1
    za 08-okt. 08:30De Zweef JO10-1Oranje Nassau JO10-3
    za 08-okt. 08:45Enter Vooruit JO9-1Oranje Nassau JO9-2
    za 08-okt. 08:45F.C. Ommen JO11-1JMOranje Nassau JO11-1
    za 08-okt. 09:00Oranje Nassau MO15-2avc Heracles MO15-1
    za 08-okt. 09:00ASV '57 JO10-1Oranje Nassau JO10-2
    za 08-okt. 09:00Nieuwleusen SV MO15-1Oranje Nassau MO15-1
  • Agenda


    okt
    01

    Wedstrijdbespreking JO15-1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 09:50 uur

    okt
    01

    Wedstrijdbespreking H 1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 13:45 t/m 14:15 uur

    okt
    01

    Wedstrijdbespreking Dames 1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 15:30 t/m 15:45 uur

    okt
    02

    Reggestreek meidenselectie Regio

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    veld 2 en veld 6

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:00 uur

    okt
    06

    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Gereserveerd door: Anja ter Beek

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    okt
    06

    Wedstrijdbespreking H1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 21:00 t/m 22:00 uur

    okt
    08

    Wedstrijdbespreking Vr-2

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 11:30 t/m 12:00 uur

    okt
    09

    Reggestreek meidenselectie Regio

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    veld 2 en veld 6

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:00 uur

    okt
    12

    Almelose voetbalfederatie

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:30 uur