• ONs speelschema

    DatumThuisteamUitteamDetails
    wo 06-mrt. 20:00Sparta E. O21-1Oranje Nassau O21-1
    vr 08-mrt. 19:3045+ 2Langeveen 45+1
    vr 08-mrt. 19:30Oranje Nassau 35+1avc Heracles 35+2
    vr 08-mrt. 19:30La Première 45+145+ 1
    vr 08-mrt. 20:0045+ 1PH 45+1
    vr 08-mrt. 20:00SVZW 35+3Oranje Nassau 35+1
    vr 08-mrt. 20:30Oranje Nassau 35+1Juventa '12 35+3
    vr 08-mrt. 20:30La Première 45+145+ 2
    vr 08-mrt. 21:0045+ 2PH 45+1
    vr 08-mrt. 21:00Langeveen 45+145+ 1
    vr 08-mrt. 21:3045+ 145+ 2
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO9-1Excelsior '31 JO9-1
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO9-6HHC Hardenberg JO9-2
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO10-3SVZW JO10-3
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO10-4Borne JO10-2JM
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO13-2De Zweef JO13-2
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO15-3TVC'28 JO15-2JM
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO8-4Gavc Heracles JO8-3
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO11-6PH JO11-3JM
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO9-7ASV '57 JO9-1
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO11-4avc Heracles JO11-4
    za 09-mrt. 08:30Oranje Nassau JO8-2SVZW JO8-2
    za 09-mrt. 08:30NEO JO8-5JMOranje Nassau JO8-3
    za 09-mrt. 08:30Excelsior '31 JO13-8Oranje Nassau JO13-4
    za 09-mrt. 08:30avc Heracles JO10-5Oranje Nassau JO10-2
    za 09-mrt. 08:30PH JO9-3JMOranje Nassau JO9-5
    za 09-mrt. 08:45SVZW JO13-2Oranje Nassau JO13-3
    za 09-mrt. 09:00Juventa '12 JO11-1JMOranje Nassau JO11-2
    za 09-mrt. 09:00Rood Zwart JO9-1JMOranje Nassau JO9-2
    za 09-mrt. 09:00SVV '56 JO9-1Oranje Nassau JO9-4JM
    za 09-mrt. 09:15Blauw Wit'66 JO12-1JMOranje Nassau JO12-1
    za 09-mrt. 09:20SVO Wierden MO15-3Oranje Nassau MO15-3
    za 09-mrt. 09:45Oranje Nassau JO11-5De Tukkers JO11-1JM
    za 09-mrt. 09:45Oranje Nassau MO11-1Tubantia JO11-5
    za 09-mrt. 09:45NEO JO11-1Oranje Nassau JO11-1
    za 09-mrt. 10:00Oranje Nassau JO15-1Bon Boys JO15-1
    za 09-mrt. 10:00Oranje Nassau MO13-1S.V. Losser MO13-1
    za 09-mrt. 10:00Oranje Nassau JO13-1F.C. Ommen JO13-1
    za 09-mrt. 10:00DSVD JO10-1JMOranje Nassau JO10-1
    za 09-mrt. 10:00DVC Dedemsvaart JO8-1Oranje Nassau JO8-1
    za 09-mrt. 10:15Oranje Nassau JO14-1Sportclub Deventer JO14-1
    za 09-mrt. 10:15Achilles '12 JO11-2Oranje Nassau JO11-3
    za 09-mrt. 10:20Achilles '12 JO9-4Oranje Nassau JO9-8
    za 09-mrt. 10:30F.C. Ommen MO15-1Oranje Nassau MO15-1
    za 09-mrt. 10:30Bergentheim JO17-2Oranje Nassau JO17-5
    za 09-mrt. 10:30SVZW G1JMG1
    za 09-mrt. 11:15Rood Zwart JO17-2Oranje Nassau JO17-6
    za 09-mrt. 11:15RKSV Bornerbroek JO12-1Oranje Nassau JO12-2
    za 09-mrt. 11:15Mulier MO17-1Oranje Nassau MO17-1
    za 09-mrt. 11:30Oranje Nassau JO19-3Hulzense Boys JO19-3
    za 09-mrt. 11:30Oranje Nassau MO15-2Excelsior '31 MO15-2
    za 09-mrt. 12:00Oranje Nassau Vrouwen 2DETO VR1
    za 09-mrt. 12:00Oranje Nassau JO15-2DKB JO15-1
    za 09-mrt. 12:00F.C. Ommen 2Oranje Nassau 2
    za 09-mrt. 12:30Oranje Nassau JO17-1Heino JO17-1
    za 09-mrt. 12:30PH JO17-2JMOranje Nassau JO17-3
    za 09-mrt. 13:00Oranje Nassau MO17-2De Tukkers MO17-1
    za 09-mrt. 13:45Oranje Nassau JO17-4MVV '29 JO17-2
    za 09-mrt. 14:00Oranje Nassau 5Sportclub Rijssen 3
    za 09-mrt. 14:30Enter Vooruit 5Oranje Nassau 9
    za 09-mrt. 14:30HHC Hardenberg 8Oranje Nassau 6
    za 09-mrt. 14:30RSC JO19-1Oranje Nassau JO19-1
    za 09-mrt. 14:30Luctor Et Emergo JO17-2Oranje Nassau JO17-2
    za 09-mrt. 14:45SVZW JO19-1Oranje Nassau JO19-2
    za 09-mrt. 15:00Oranje Nassau Vrouwen 1Nieuwleusen SV VR1
    za 09-mrt. 15:00Oranje Nassau VR3BWO VR1
    za 09-mrt. 15:00Oranje Nassau 3F.C. Ommen 4
    za 09-mrt. 15:15Barbaros 1Oranje Nassau 1
    za 09-mrt. 15:30Oranje Nassau JO19-4Enter Vooruit JO19-2
    za 09-mrt. 15:30avc Heracles 4Oranje Nassau 8
    za 09-mrt. 16:00NEO 3Oranje Nassau 4
  • Agenda


    mrt
    04

    Senioren

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:30 uur

    mrt
    04

    TC mini tot 19

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    mrt
    05

    H1 nabespreking

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 18:50 t/m 19:20 uur

    mrt
    06

    Bespreking JO 15-4

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 18:30 uur

    mrt
    07

    H1 bespreking training ea

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 19:40 uur

    mrt
    08

    Goalkings

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 19:00 uur

    mrt
    09

    Wedstrijdbespreking H2

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 10:15 t/m 10:30 uur

    mrt
    09

    Wedstrijdbespreking VR 2

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 11:30 t/m 11:50 uur

    mrt
    09

    Wedstrijdbespreking H1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 13:15 t/m 13:45 uur

    mrt
    09

    Wedstrijdbespreking VR 1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 14:00 t/m 14:15 uur

    mrt
    10

    TTR meiden

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 12:00 uur

    mrt
    12

    H1 nabespreking

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 18:50 t/m 19:20 uur

    mrt
    14

    H1 bespreking training ea

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 19:40 uur

    mrt
    14

    Bestuursvergadeing

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mrt
    15

    Goalkings

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 19:00 uur

    mrt
    16

    Wedstrijdbespreking H1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 13:50 t/m 14:30 uur

    mrt
    16

    Wedstrijdbespreking V1

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 14:00 t/m 14:15 uur

    mrt
    16

    pubquiz

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:30 uur

    mrt
    17

    TTR meiden

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 12:00 uur

    mrt
    18

    Pupillenvergadering

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:15 uur