• ONs Nieuws

    34 van pagina 34

  • ON1 heren

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau 1

    VS

    Kloosterhaar 1

    21 mei 202215:00 uur
    Sportpark Ossenkoppelerhoek 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • ON1 Vrouwen

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau VR1

    VS

    DETO VR1

    21 mei 202215:00 uur
    Sportpark Ossenkoppelerhoek 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • ONs speelschema

    DatumThuisteamUitteamDetails
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-3GJCLE JO8-3JM
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO11-1Tubantia JO11-1
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO10-4GQuick '20 JO10-6
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO10-1GDETO JO10-1
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO9-5JMLa Première JO9-1
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-4De Zweef JO8-4
    za 21-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-7Juventa '12 JO8-6
    za 21-mei. 08:30Tubantia JO10-1Oranje Nassau JO10-2
    za 21-mei. 08:30Tubantia JO9-2Oranje Nassau JO9-7JM
    za 21-mei. 08:30Juventa '12 JO8-2Oranje Nassau JO8-2
    za 21-mei. 08:30PH JO11-3Oranje Nassau JO11-4
    za 21-mei. 08:30PH JO9-1JMOranje Nassau JO9-2G
    za 21-mei. 08:30Sparta E. JO8-6Oranje Nassau JO8-6JM
    za 21-mei. 08:30Eerbeekse Boys MO11-1Oranje Nassau MO11-1
    za 21-mei. 08:45SJO HSC - Buurse JO8-1Oranje Nassau JO8-1
    za 21-mei. 09:00Oranje Nassau JO13-3ATC '65 JO13-4
    za 21-mei. 09:00Oranje Nassau JO12-1Reutum JO12-1
    za 21-mei. 09:00Oranje Nassau JO12-3GVictoria '28 JO12-4
    za 21-mei. 09:00GFC JO10-1JMOranje Nassau JO10-3
    za 21-mei. 09:00ASV '57 JO8-1Oranje Nassau JO8-5JM
    za 21-mei. 09:00Rood Zwart JO9-1JMOranje Nassau JO9-4JM
    za 21-mei. 09:30ST: SVV'56/Kloosterhaar JO14-1Oranje Nassau JO14-1
    za 21-mei. 09:30ST:DOS'37/DETO G2G1
    za 21-mei. 09:30Sportclub Rijssen JO11-1Oranje Nassau JO11-2
    za 21-mei. 09:30Barbaros JO12-1Oranje Nassau JO12-4
    za 21-mei. 09:45Oranje Nassau MO13-3GVV Eilermark MO13-1
    za 21-mei. 10:00Oranje Nassau JO17-3SVVN JO17-1JM
    za 21-mei. 10:00Oranje Nassau JO9-3GEnter JO9-1
    za 21-mei. 10:00Oranje Nassau JO9-1GHHC Hardenberg JO9-1
    za 21-mei. 10:15Oranje Nassau JO17-1Sparta E. JO17-1
    za 21-mei. 10:15Sportlust Vroomshoop JO11-1Oranje Nassau JO11-3
    za 21-mei. 10:30Juventa '12 JO9-2Oranje Nassau JO9-6JM
    za 21-mei. 10:45Hierden MO17-1Oranje Nassau MO17-1
    za 21-mei. 11:00DETO JO17-2Oranje Nassau JO17-5
    za 21-mei. 11:00NEO JO13-1Oranje Nassau JO13-1
    za 21-mei. 11:10Vogido JO15-1Oranje Nassau JO15-1
    za 21-mei. 11:15MVV '29 JO13-2Oranje Nassau JO13-4
    za 21-mei. 11:15Bruchterveld JO15-1JMOranje Nassau JO15-3
    za 21-mei. 11:15Quick '20 JO13-3JMOranje Nassau JO13-2
    za 21-mei. 11:30Oranje Nassau MO17-2Excelsior '31 MO17-2
    za 21-mei. 12:15ATC '65 JO15-4Oranje Nassau JO15-4
    za 21-mei. 12:30Oranje Nassau 3Oene 2
    za 21-mei. 12:30Oranje Nassau VR2BWO VR1
    za 21-mei. 12:30PH O23-1Oranje Nassau JO23-1
    za 21-mei. 12:45Oranje Nassau JO17-4Eefde SP JO17-1JM
    za 21-mei. 12:45Quick '20 JO17-4Oranje Nassau JO17-2
    za 21-mei. 13:30De Esch 3Oranje Nassau 2
    za 21-mei. 14:30SVZW 13Oranje Nassau 8
    za 21-mei. 14:30v.v. Hellendoorn 3Oranje Nassau 4
    za 21-mei. 14:30TVC '28 MO19-1Oranje Nassau MO19-1
    za 21-mei. 15:00Oranje Nassau Vrouwen 1DETO VR1
    za 21-mei. 15:00Oranje Nassau 1Kloosterhaar 1
    za 21-mei. 15:00Oranje Nassau 7ASV '57 7
    za 21-mei. 15:00Oranje Nassau JO19-3Gramsbergen JO19-2
    za 21-mei. 16:00Tubantia 4Oranje Nassau 6
    za 21-mei. 16:00Saasveldia JO19-1Oranje Nassau JO19-2
    za 21-mei. 16:45ATC '65 2Oranje Nassau 5
    ma 23-mei. 18:30Oranje Nassau JO10-3Excelsior '31 JO10-4
    di 24-mei. 19:00Oranje Nassau MO15-1TVC '28 MO15-1
    wo 25-mei. 19:00Oranje Nassau JO15-3avc Heracles JO15-3
    wo 25-mei. 19:00GFC JO17-1Oranje Nassau JO17-4
    wo 25-mei. 19:00SVZW JO19-2Oranje Nassau JO19-4
    vr 27-mei. 19:3045+ 145+ 2
    vr 27-mei. 20:0045+ 2KOSC 45+1
    vr 27-mei. 20:00MVV '29 45+145+ 1
    vr 27-mei. 20:3045+ 1RSC 45+1
    vr 27-mei. 21:00MVV '29 45+145+ 2
    vr 27-mei. 21:3045+ 2RSC 45+1
    vr 27-mei. 21:30KOSC 45+145+ 1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO13-2Rood Zwart JO13-1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO9-2GHeracles avc JO9-2JM
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO9-7JMFC Berghuizen MO9-3
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO9-6JMZenderen Vooruit JO9-2
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-6JMUD W. JO8-1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO9-4JMBorne JO9-1JM
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO10-2Luctor Et Emergo JO10-1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO11-4Enter JO11-2
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-1Excelsior '31 JO8-1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-5JMDOS '37 JO8-5
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO8-2Stevo JO8-2JM
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO12-2Reutum MO12-1
    za 28-mei. 08:30Oranje Nassau JO11-3SDOL JO11-2
    za 28-mei. 08:30SVZW JO9-1Oranje Nassau JO9-3G
    za 28-mei. 08:30PH MO12-1Oranje Nassau JO12-3G
    za 28-mei. 08:30VMC JO8-2JMOranje Nassau JO8-4
    za 28-mei. 08:30Vroomshoopse Boys JO11-1Oranje Nassau JO11-1
    za 28-mei. 08:45Stevo JO8-1Oranje Nassau JO8-3G
    za 28-mei. 09:00Juventa '12 JO9-1JMOranje Nassau JO9-5JM
    za 28-mei. 09:00De Zweef JO8-4Oranje Nassau JO8-7
    za 28-mei. 09:45DETO JO12-1JMOranje Nassau JO12-1
    za 28-mei. 10:00G1ST:DOS'37/DETO G2
    za 28-mei. 10:00Oranje Nassau MO11-1Colmschate '33 MO11-1
    za 28-mei. 10:00TVC'28 JO10-1JMOranje Nassau JO10-1G
    za 28-mei. 10:00FC Berghuizen JO10-2Oranje Nassau JO10-4G
    za 28-mei. 10:15Oranje Nassau MO17-1BWO MO17-1
    za 28-mei. 10:15Oranje Nassau JO13-1BWO JO13-1
    za 28-mei. 10:15Excelsior '31 MO15-1Oranje Nassau MO15-1
    za 28-mei. 10:30Oranje Nassau JO17-3SP Daarle JO17-1
    za 28-mei. 10:30Oranje Nassau JO11-2PH JO11-2
    za 28-mei. 10:30Oranje Nassau JO12-4Bon Boys JO12-2JM
  • Agenda


    mei
    21

    Wedstrijdbespreking ON2

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 11:30 t/m 12:00 uur

    mei
    21

    Jubileumcommissie

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 13:00 t/m 14:00 uur

    mei
    21

    Wedstrijdbespreking ON VR1

    Instructieruimte

    Gereserveerd door: Herald Kolner

    Deze activiteit duurt van 13:45 t/m 14:15 uur

    mei
    22

    Trainingen Talententeam Reggestreek (meiden)

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    veld 2 en veld 6

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:00 uur

    mei
    23

    Stage overleg

    Instructieruimte

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:00 uur

    mei
    23

    Juniorencommissie

    Bestuurskamer

    Gereserveerd door: Gerrit Afink

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    mei
    24

    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Gereserveerd door: Anja ter Beek

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mei
    27

    Speelavond 35+ / 45+

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 23:30 uur

    mei
    28

    Wedstrijdbespreking ON VR1

    Instructieruimte

    Gereserveerd door: Herald Kolner

    Deze activiteit duurt van 13:45 t/m 14:15 uur

    mei
    29

    Trainingen Talententeam Reggestreek (meiden)

    ONs Sportpark Ossenkoppelerhoek

    veld 2 en veld 6

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:00 uur

    jun
    04

    Jubileumcommissie

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 13:00 t/m 14:00 uur