• JO19-3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch, JohnTechnische stafTrainer/coach
    Jong, Jan deOverige stafTeammanager
    Pas, HanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieDetails
    30 okt. 13:45regulierTubantia JO19-3 - Oranje Nassau JO19-3Te spelenSportpark De Bijenkorf
    20 nov. 15:00regulierOranje Nassau JO19-3 - ATC '65 JO19-4Te spelenSportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oranje Nassau JO19-3 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 JO19-34400125712
    2Zenderen Vooruit JO19-1330012489
    3Oranje Nassau JO19-342119457
    4Achilles '12 JO19-232019456
    5Rood Zwart JO19-24112181264
    6ATC '65 JO19-431029903
    7NEO JO19-23102810-23
    8Wilhelminaschool JO19-2310226-43
    9Tubantia JO19-43102817-93
    10ATC '65 JO19-3302167-12
    11Tubantia JO19-33003419-150

    Poulestanden Oranje Nassau JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau JO19-33210244207
    2Enter JO19-23111131034
    3avc Heracles JO19-33111914-54
    4DOS '37 JO19-23012321-181

    Poulestanden Oranje Nassau JO19-3 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3SC Bemmel JO19-211006063
    4RKSV Driel JO19-111008353
    5VIOS B. JO19-111007343
    6Overasseltse Boys JO19-111005143
    7S.V. Kilder JO19-111004043
    8SVI JO19-3JM11004043
    9Elspeet JO19-111005233
    10Broekland JO19-111004133
    11Diepenheim JO19-111004133
    12't Peeske JO19-111004133
    13Quick '20 JO19-611004133
    14RODA '28 JO19-111004133
    15Voorwaarts T JO19-211004133
    16ESC JO19-211003033
    17SP Eefde JO19-111006423
    18Rood-Wit '58 JO19-111004223
    19Avanti W. JO19-211003123
    20SC Bemmel JO19-311003123
    21Bennekom JO19-411003123
    22Quick '20 JO19-411003123
    23Oranje Nassau JO19-311005413
    24Orion JO19-211005413
    25Avanti W. JO19-311002113
    26FC Eibergen JO19-211002113
    27Hierden JO19-311002113
    28OVC '85 JO19-211002113
    29SDZZ JO19-211002113
    30Oranje Nassau JO19-411003303
    31Excelsior '31 JO19-211003303
    32DZC '68 JO19-611002203
    33Langeveen JO19-111002203
    34Jonge Kracht JO19-211001103
    35sv DFS JO19-100000000
    36DKB JO19-100000000
    37Excelsior '31 JO19-400000000
    38Hatto Heim JO19-200000000
    39Hierden JO19-200000000
    40Lienden JO19-100000000
    41OVC '85 JO19-400000000
    42OVC '85 JO19-300000000
    43USV JO19-100000000
    44VVOP JO19-200000000
    45WSV JO19-200000000
    46ZAC JO19-400000000
    47Zenderen Vooruit JO19-110013300
    48Rood Zwart JO19-210013300
    49ST: EriX/KSV JO19-110012200
    50ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    51SC Bemmel JO19-410011100
    52v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    53Woezik JO19-2100145-10
    54Bennekom JO19-3100112-10
    55Sp. Neede JO19-2100112-10
    56't Peeske JO19-2100112-10
    57Quick '20 JO19-5100112-10
    58Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    59Vorden JO19-2100146-20
    60Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    61Hengelo JO19-1100113-20
    62OSC JO19-4100113-20
    63Rigtersbleek JO19-2100113-20
    64SDV Barneveld JO19-3100113-20
    65Victoria Boys JO19-2100125-30
    66BSC Unisson JO19-2100114-30
    67Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    68Gorssel JO19-1100114-30
    69Marienheem JO19-1100114-30
    70ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    71ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    72DSV '61 JO19-1100103-30
    73SC Meddo JO19-1100137-40
    74Orion JO19-4100115-40
    75DZC '68 JO19-5100104-40
    76ZAC JO19-3100104-40
    77Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    78ESA JO19-3100106-60
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosch, DaanTeamspelerVerdediger
    Brughuis, JoshuaTeamspeler
    Hermsen, JesperTeamspelerVerdediger
    Jong, Finn deTeamspelerVerdediger
    Kaplan, ErayTeamspelerAanvaller
    Lenferink, RickTeamspelerDoelverdediger
    Leussink, GlennTeamspelerAanvaller
    Oortwijn, BorisTeamspelerMiddenvelder
    Oude Wesselink, MilanTeamspeler
    Pas, MatthijsTeamspelerMiddenvelder
    Rumokoy, JadenTeamspeler
    Rutering, OwenTeamspeler
    Wijnen, FerronTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tubantia JO19-3

    VS

    Oranje Nassau JO19-3

    30 oktober 202113:45 uur
    Sportpark De Bijenkorf veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oranje Nassau JO19-3

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd