• JO19-4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wiertz, MarcTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieDetails
    27 okt. 19:30regulierOranje Nassau JO19-4 - ATC '65 JO19-5Te spelenO.P.A (Olaf) EmanuelErve Asito
    30 okt. 12:00regulierOranje Nassau JO19-4 - ATC '65 JO19-6Te spelenSportpark Ossenkoppelerhoek
    6 nov. 14:00regulierAchilles '12 JO19-3 - Oranje Nassau JO19-4Te spelenSportpark 't Wilbert
    20 nov. 12:00regulierBZSV de Blauwwitters JO19-1 - Oranje Nassau JO19-4Te spelenSportpark 't Wooldrik Borne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Oranje Nassau JO17-1 - Vroomshoopse Boys JO17-14 - 2
    16 okt.Oranje Nassau JO19-4 - Zenderen Vooruit JO19-13 - 3 (7 - 6)
    16 okt.Oranje Nassau JO9-6 - Oranje Nassau JO9-50 - 0
    14 okt.Oranje Nassau 2 - De Esch 24 - 1
    13 okt.Oranje Nassau JO15-1 - Hellendoorn JO15-19 - 1
  • Poulestanden Oranje Nassau JO19-4 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-53300197129
    2MVV '29 JO19-23210166107
    3Oranje Nassau JO19-422009456
    4ATC '65 JO19-53201121026
    5BZSV de Blauwwitters JO19-13111121024
    6ATC '65 JO19-621015323
    7Achilles '12 JO19-321016603
    8De Tukkers JO19-2310246-23
    9avc Heracles JO19-32011413-91
    10Rood Zwart JO19-340131020-101
    11BWO JO19-43003113-120

    Poulestanden Oranje Nassau JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Nassau JO19-411006243
    2SVZW JO19-3100126-40

    Poulestanden Oranje Nassau JO19-4 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3SC Bemmel JO19-211006063
    4RKSV Driel JO19-111008353
    5VIOS B. JO19-111007343
    6Overasseltse Boys JO19-111005143
    7S.V. Kilder JO19-111004043
    8SVI JO19-3JM11004043
    9Elspeet JO19-111005233
    10Broekland JO19-111004133
    11Diepenheim JO19-111004133
    12't Peeske JO19-111004133
    13Quick '20 JO19-611004133
    14RODA '28 JO19-111004133
    15Voorwaarts T JO19-211004133
    16ESC JO19-211003033
    17SP Eefde JO19-111006423
    18Rood-Wit '58 JO19-111004223
    19Avanti W. JO19-211003123
    20SC Bemmel JO19-311003123
    21Bennekom JO19-411003123
    22Quick '20 JO19-411003123
    23Oranje Nassau JO19-311005413
    24Orion JO19-211005413
    25Avanti W. JO19-311002113
    26FC Eibergen JO19-211002113
    27Hierden JO19-311002113
    28OVC '85 JO19-211002113
    29SDZZ JO19-211002113
    30Oranje Nassau JO19-411003303
    31Excelsior '31 JO19-211003303
    32DZC '68 JO19-611002203
    33Langeveen JO19-111002203
    34Jonge Kracht JO19-211001103
    35sv DFS JO19-100000000
    36DKB JO19-100000000
    37Excelsior '31 JO19-400000000
    38Hatto Heim JO19-200000000
    39Hierden JO19-200000000
    40Lienden JO19-100000000
    41OVC '85 JO19-400000000
    42OVC '85 JO19-300000000
    43USV JO19-100000000
    44VVOP JO19-200000000
    45WSV JO19-200000000
    46ZAC JO19-400000000
    47Zenderen Vooruit JO19-110013300
    48Rood Zwart JO19-210013300
    49ST: EriX/KSV JO19-110012200
    50ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    51SC Bemmel JO19-410011100
    52v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    53Woezik JO19-2100145-10
    54Bennekom JO19-3100112-10
    55Sp. Neede JO19-2100112-10
    56't Peeske JO19-2100112-10
    57Quick '20 JO19-5100112-10
    58Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    59Vorden JO19-2100146-20
    60Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    61Hengelo JO19-1100113-20
    62OSC JO19-4100113-20
    63Rigtersbleek JO19-2100113-20
    64SDV Barneveld JO19-3100113-20
    65Victoria Boys JO19-2100125-30
    66BSC Unisson JO19-2100114-30
    67Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    68Gorssel JO19-1100114-30
    69Marienheem JO19-1100114-30
    70ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    71ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    72DSV '61 JO19-1100103-30
    73SC Meddo JO19-1100137-40
    74Orion JO19-4100115-40
    75DZC '68 JO19-5100104-40
    76ZAC JO19-3100104-40
    77Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    78ESA JO19-3100106-60
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ahne, ToonTeamspeler
    Brunekreeft, DyamelTeamspeler
    Coban, TolunayTeamspeler
    Hof, Brian van 'tTeamspeler
    Hondebrink, JortTeamspeler
    Hoogenberg, SeppTeamspeler
    Koebrugge, LarsTeamspeler
    Nijland, HiddeTeamspeler
    Rusch, JelmerTeamspeler
    Spier, NoahTeamspeler
    Wiertz, JipTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau JO19-4

    VS

    ATC '65 JO19-5

    27 oktober 202119:30 uur
    Erve Asito Erve Asito

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oranje Nassau JO19-4

    0225 Onder 19 (najaarsreeks)

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd