• Bijgesloten de poule indelingen en wedstrijdschema van het interne LUMA 7x7 toernooi.


  • Poule 1

    SpeeltijdTeamsVeld
    10:30 - 10:47

    Team op z’n Berst - LUMA

    Veld 1 (Kantinekant)

    10:50 - 11:07
    De Zware Jongens - Afgelast

    Veld 1 (Kantinekant)


    11:10 - 11:27
    ON 45-4 - Team op z’n Berst

    Veld 1 (Kantinekant)


    11:30 - 11:47
    LUMA - Afgelast

    Veld 1 (Kantinekant)


    11:50 - 12:07

    De Zware Jongens - ON 45-4

    Veld 1 (Kantinekant)


    12:10 - 12:27
    Afgelast - Team op z’n Berst

    Veld 1 (Kantinekant)


    12:30 - 12:47
    LUMA - De Zware Jongens

    Veld 1 (Kantinekant)


    12:50 - 13:07
    Afgelast - ON 45-4

    Veld 1 (Kantinekant)


    13:10 - 13:27
    Team op z’n Berst - De Zware Jongens

    Veld 1 (Kantinekant)


    13:30 - 13:47
    ON 45-4 - LUMA

    Veld 1 (Kantinekant)

     

  • Poule 2

    SpeeltijdTeamsVeld
    10:30 - 10:47

    De 8erlijken  - FC Buddha

    Veld 1 (kant rondweg)

    10:50 - 11:07
    De Blauwe Kanaries  - Johans beste 11

    Veld 1 (kant rondweg)


    11:10 - 11:27
     Henk Kleine fanclub De 8erlijken

    Veld 1 (kant rondweg)


    11:30 - 11:47
     FC Buddha Johans beste 11

    Veld 1 (kant rondweg)


    11:50 - 12:07

    De Blauwe Kanaries - Henk Kleine fanclub

    Veld 1 (kant rondweg)


    12:10 - 12:27
     Johans beste 11 De 8erlijken

    Veld 1 (kant rondweg)


    12:30 - 12:47
    FC Buddha - De Blauwe Kanaries

    Veld 1 (kant rondweg)


    12:50 - 13:07
    Johans beste 11 Henk Kleine fanclub

    Veld 1 (kant rondweg)


    13:10 - 13:27
    De 8erlijken De Blauwe Kanaries

    Veld 1 (kant rondweg)


    13:30 - 13:47
    Henk Kleine fanclub - FC Buddha

    Veld 1 (kant rondweg)

     

  • Poule 3

    SpeeltijdTeamsVeld
    10:30 - 10:47

    Cenosillicafobie - Bierteam ON7

    Veld 2 (Kantinekant)

    10:50 - 11:07
    Ernst Bakr&de rest - Championzzzz

    Veld 2 (Kantinekant)


    11:10 - 11:27
    Het is tijd - Cenosillicafobie

    Veld 2 (Kantinekant)


    11:30 - 11:47
    Bierteam ON7 - Championzzzz

    Veld 2 (Kantinekant)


    11:50 - 12:07
    Ernst Bakr&de rest - Het is tijd

    Veld 2 (Kantinekant)


    12:10 - 12:27
    Championzzzz - Cenosillicafobie

    Veld 2 (Kantinekant)


    12:30 - 12:47
    Bierteam ON7 - Ernst Bakr&de rest

    Veld 2 (Kantinekant)


    12:50 - 13:07
    ChampionzzzzHet is tijd

    Veld 2 (Kantinekant)


    13:10 - 13:27
    CenosillicafobieErnst Bakr&de rest

    Veld 2 (Kantinekant)


    13:30 - 13:47
    Het is tijd Bierteam ON7

    Veld 2 (Kantinekant)

     

  • Finale

    SpeeltijdTeamsVeld
    14:00 - 14:17

    Winnaar poule 1 - Beste nummer 2

    Veld 1 (kant rondweg)

    14:00 - 14:17
    Winnaar poule 2 - Winnaar poule 3

    Veld 1 (Kantinekant)



     

     

    14:25 - 14:47

    3e en 4e plek
    Verliezer 1 - Verliezer 2
    Veld 1 (Kantinekant)


     

     


    14:50 - 15:07
    FINALE
    Winnaar 1 - Winnaar 2

    Veld 1 (Kantinekant)



       

    16:00
    Prijsuitreiking

     


    16:30
    Verloting

     


    17:00
    BBQ