• ONze Uitwedstrijden

  • Komende twee weken

    Datum & AanvangThuisteamUitteamSoortStatusVeldPlaatsInfo
    wo 06-mrt. 20:00Sparta E. O21-1Oranje Nassau O21-1bekerTe spelenveld 1 Sparta E - 1ENSCHEDE
    vr 08-mrt. 19:30La Première 45+1Oranje Nassau 45+1regulierTe spelenveld 1 AALMELO
    vr 08-mrt. 20:00SVZW 35+3Oranje Nassau 35+1regulierTe spelenveld 2 AALMELO
    vr 08-mrt. 20:30La Première 45+1Oranje Nassau 45+2regulierTe spelenveld 1 BALMELO
    vr 08-mrt. 21:00Langeveen 45+1Oranje Nassau 45+1regulierTe spelenveld 1 AALMELO
    vr 08-mrt. 21:30Oranje Nassau 45+1Oranje Nassau 45+2regulierTe spelenveld 1 AALMELO
    za 09-mrt. 08:30NEO JO8-5JMOranje Nassau JO8-3JMregulierTe spelenveld 1-NEO veld 1 B2BORNE
    za 09-mrt. 08:30Excelsior '31 JO13-8Oranje Nassau JO13-4regulierTe spelenveld 7-Excelsior'31RIJSSEN
    za 09-mrt. 08:30avc Heracles JO10-5Oranje Nassau JO10-2regulierTe spelenveld 1 B2ALMELO
    za 09-mrt. 08:30PH JO9-3JMOranje Nassau JO9-5regulierTe spelenveld 1 A1ALMELO
    za 09-mrt. 08:45SVZW JO13-2Oranje Nassau JO13-3regulierTe spelenveld 6-SVZWWIERDEN
    za 09-mrt. 09:00Juventa '12 JO11-1JMOranje Nassau JO11-2regulierTe spelenveld 2-Juventa'12 BWIERDEN
    za 09-mrt. 09:00Rood Zwart JO9-1JMOranje Nassau JO9-2regulierTe spelenveld 4 A1DELDEN
    za 09-mrt. 09:00SVV '56 JO9-1Oranje Nassau JO9-4JMregulierTe spelenveld 2 B2SIBCULO
    za 09-mrt. 09:15Blauw Wit'66 JO12-1JMOranje Nassau JO12-1regulierTe spelenveld 1 AHOLTEN
    za 09-mrt. 09:20SVO Wierden MO15-3Oranje Nassau MO15-3regulierTe spelenveld 2-SVZWWIERDEN
    za 09-mrt. 09:45NEO JO11-1Oranje Nassau JO11-1regulierTe spelenveld 2-NEO veld 2 ABORNE
    za 09-mrt. 10:00DSVD JO10-1JMOranje Nassau JO10-1regulierTe spelenveld 1 A1DEURNINGEN
    za 09-mrt. 10:00DVC Dedemsvaart JO8-1Oranje Nassau JO8-1JMregulierTe spelenVeld 6 A2DEDEMSVAART
    za 09-mrt. 10:15Achilles '12 JO11-2Oranje Nassau JO11-3regulierTe spelenveld 2 BHENGELO OV
    za 09-mrt. 10:20Achilles '12 JO9-4Oranje Nassau JO9-8JMregulierTe spelenveld 2 A1HENGELO OV
    za 09-mrt. 10:30F.C. Ommen MO15-1Oranje Nassau MO15-1regulierTe spelenveld 2OMMEN
    za 09-mrt. 10:30Bergentheim JO17-2Oranje Nassau JO17-5regulierTe spelenveld 3BERGENTHEIM
    za 09-mrt. 10:30SVZW G1JMOranje Nassau G1regulierTe spelenveld 1-SVZW AWIERDEN
    za 09-mrt. 11:15Rood Zwart JO17-2Oranje Nassau JO17-6regulierTe spelenveld 3DELDEN
    za 09-mrt. 11:15RKSV Bornerbroek JO12-1Oranje Nassau JO12-2regulierTe spelenveld 2 A - KunstgrasBORNERBROEK
    za 09-mrt. 11:15Mulier MO17-1Oranje Nassau MO17-1regulierTe spelenveld 1WITMARSUM
    za 09-mrt. 12:00F.C. Ommen 2Oranje Nassau 2regulierTe spelenveld 3OMMEN
    za 09-mrt. 12:30PH JO17-2JMOranje Nassau JO17-3regulierTe spelenveld 3ALMELO
    za 09-mrt. 14:30Enter Vooruit 5Oranje Nassau 9regulierTe spelenveld 2ENTER
    za 09-mrt. 14:30HHC Hardenberg 8Oranje Nassau 6regulierTe spelenveld 4HARDENBERG
    za 09-mrt. 14:30RSC JO19-1Oranje Nassau JO19-1regulierTe spelenveld 1ROSSUM OV
    za 09-mrt. 14:30Luctor Et Emergo JO17-2Oranje Nassau JO17-2regulierTe spelenveld 2ALMELO
    za 09-mrt. 14:45SVZW JO19-1Oranje Nassau JO19-2regulierTe spelenveld 1-SVZWWIERDEN
    za 09-mrt. 15:15Barbaros 1Oranje Nassau 1regulierTe spelenveld 1HENGELO OV
    za 09-mrt. 15:30avc Heracles 4Oranje Nassau 8regulierTe spelenveld 1ALMELO
    za 09-mrt. 16:00NEO 3Oranje Nassau 4regulierTe spelenveld 2-NEO veld 2BORNE
    za 16-mrt. 08:30Excelsior '31 JO13-2Oranje Nassau JO13-2regulierTe spelenveld 1-Excelsior'31RIJSSEN
    za 16-mrt. 08:30SVZW JO10-2Oranje Nassau JO10-4regulierTe spelenveld 1-SVZW B1WIERDEN
    za 16-mrt. 08:30Oranje Nassau JO9-4JMOranje Nassau JO9-6JMregulierTe spelenveld 2 B2ALMELO
    za 16-mrt. 08:30DETO JO11-2JMOranje Nassau JO11-4JMregulierTe spelenveld 3-DETO veld 3 AVRIEZENVEEN
    za 16-mrt. 08:30ATC'65, JO9-1JMOranje Nassau JO9-1regulierTe spelenveld 3 B1HENGELO OV
    za 16-mrt. 08:30BWO JO11-8Oranje Nassau JO11-6JMregulierTe spelenveld 1 BHENGELO OV
    za 16-mrt. 09:00Daarlerveen JO9-1Oranje Nassau JO9-7JMregulierTe spelenveld 1 A1DAARLERVEEN
    za 16-mrt. 09:00MVV '29 JO8-3Oranje Nassau JO8-4JMregulierTe spelenveld 1 A2 - HoofdveldHARBRINKHOEK
    za 16-mrt. 09:00Nieuwleusen SV JO13-1JMOranje Nassau JO13-1JMregulierTe spelenveld 1NIEUWLEUSEN
    za 16-mrt. 09:00Enter JO8-1Oranje Nassau JO8-2JMregulierTe spelenveld 1 A2ENTER
    za 16-mrt. 09:20Oranje Nassau JO9-5Oranje Nassau JO9-3regulierTe spelenveld 3 B1ALMELO
    za 16-mrt. 09:30Blauw Wit '66 MO15-1Oranje Nassau MO15-2regulierTe spelenveld 3HOLTEN
    za 16-mrt. 09:45NEO JO11-6Oranje Nassau JO11-7regulierTe spelenveld 1-NEO veld 1 ABORNE
    za 16-mrt. 09:45Quick '20 MO13-1Oranje Nassau MO13-1regulierTe spelenveld 6OLDENZAAL
    za 16-mrt. 09:45Luctor Et Emergo JO10-3Oranje Nassau JO10-3regulierTe spelenveld 3 A2ALMELO
    za 16-mrt. 10:00SV De Lutte JO11-2Oranje Nassau MO11-1regulierTe spelenveld 2 ADE LUTTE
    za 16-mrt. 10:15Zenderen Vooruit JO11-1JMOranje Nassau JO11-5regulierTe spelenveld 1 AZENDEREN
    za 16-mrt. 11:00Enter Vooruit JO17-2Oranje Nassau JO17-5regulierTe spelenveld 4ENTER
    za 16-mrt. 11:00Voorwaarts V. JO19-1Oranje Nassau JO19-2regulierTe spelenveld 1WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK
    za 16-mrt. 11:00USV JO15-1Oranje Nassau JO15-2JMregulierTe spelenveld 1NIEUWLEUSEN
    za 16-mrt. 11:30DVC Dedemsvaart JO17-1Oranje Nassau JO17-1regulierTe spelenveld 4DEDEMSVAART
    za 16-mrt. 12:00sv Orderbos JO14-1JMOranje Nassau JO14-1regulierTe spelenveld 1-Orderbos - BovenveldAPELDOORN
    za 16-mrt. 12:30SVO Wierden VR2Oranje Nassau VR3regulierTe spelenveld 3-SVZWWIERDEN