• Rapapa rapapa de teamindelingen van de jongens pupillen is bekend en hieronder te vinden:

    Dit zijn de teams JO8 t/m JO12 + selectiegroep JO13-1 en JO13-2.

    De bovenbouw gaat via de Technische Commissie (Gerrit Kromkamp) en coördinator (Alkan Aydemir) en zal later gepubliceerd worden.


    De meiden/dames gaat via de Technische Commissie (Inge Wever) en coördinator (Marco aan de Stegge) en zal eind juni / begin juli rond zijn.

  • Team JO8-1 (Selectie)
    Leider Suleyman
    Trainer Bojo
    1 Guus-Christian S.v.L.
    2 Marouan B.
    3 Saim Ali T.
    4 Murat G
    5 Dex M.
    6 Teun V.
    7 Koert W.
    8  

     

  • Team JO8-2
    Leider vacant / nog niet bekend
    Trainer vacant / nog niet bekend
    1 Ümer A.
    2 Thomas de C.
    3 Daniel D.
    4 Diyap Mansur G.
    5 Joshua v.d. B.
    6 Hugo L.
    7 Mustafa Tugrul U.
    8 Nathan V.

     

  • Team JO8-3
    Leider Anne-Marijn
    Trainer vacant / nog niet bekend
    1 Jonah P.
    2 Finn R.
    3 Mehmet Arin T.
    4 Saar d. G.
    5 Ninthe K.
    6 Karan S.
    7 Ceyhun K.
    8  

     

  • Team JO9-1 (Selectie)
    Leider vacant / nog niet bekend
    Trainer Ard
    1 Ala J.
    2 Mirza K.
    3 Luca M.
    4 Dex N.
    5 Levi T.
    6 Lars O.
    7 Sven V.
    8 Milay B.

     

  • Trainer JO9-2 (Selectie)
    Leider vacant / nog niet bekend
    Trainer Daan / Boaz
    1 Yarah G.
    2 Joep D.
    3 Yeremiah H.
    4 Chris L.
    5 Noud B.
    6 Zoë v. K.
    7 Joshua N.
    8 Wahe K.

     

  • Team JO9-3
    Leider Frank
    Trainer Johan
    1 Lars B.
    2 Stan K.
    3 Yusuf Y.
    4 Miley K.
    5 Ot K.
    6 Jurgen t. H.
    7 Arank T.
    8 Jayson V.
    9 Nathan V.

     

  • Team JO9-4
    Leider Meydi
    Trainer Sarkis
    1 Reave R.
    2 Noud St.
    3 Amiri Akbar E.
    4 Shayne K.
    5 Jacob K.
    6 Bersan K.
    7 Mex S.
    8 Milan S.

     

  • Team JO9-5
    Leider vacant / nog niet bekend
    Trainer vacant / nog niet bekend
    1 Noud Sch.
    2 Talha S.
    3 Daevin V.
    4 Raelan V.
    5 Devran A.
    6 Rafael A.
    7 Toby L.
    8 Thijs M.

     

  • Team JO9-6
    Leider vacant / nog niet bekend
    Trainer vacant / nog niet bekend
    1 Erol B.
    2 Mete S.
    3 Azad S.
    4 Jens K.
    5 Lucas M.
    6 nieuwe aanmelding
    7 nieuwe aanmelding
    8 nieuwe aanmelding

     

  • Team JO9-7
    Leider Emre
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Gijs H.
    2 Lenn A.
    3 Fabian B.
    4 Pieter O.
    5 Araz Tas.
    6 Levi V.
    7 nieuwe aanmelding
    8 nieuwe aanmelding

     

  • Team JO10-1 (Selectie)
    Leider Gerwin
    Trainer Daniël
    1 Serge G.
    2 Mats H.
    3 Mirthe H.
    4 Jesse J.
    5 Thomas K.
    6 Damian R.
    7 Rafael S.
    8 Seth W.

     

  • Team JO10-2 (Selectie)
    Leider Bram
    Trainer Roman
    1 Sirac D.
    2 Liam M.
    3 Sepp M.
    4 Milan R.
    5 Dani R.
    6 Martin W.
    7 Jenerick S.
    8 Damian P.

     

  • Team JO10-3
    Leider Richard
    Trainer Youri / Milo
    1 Sven B.
    2 Amar D.
    3 Kevin R.
    4 Selim B.
    5 Tyler S.
    6 Anil S.
    7 Jénaruz S.
    8 Jévairo S.

     

  • Team JO10-4
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Rafael J.
    2 Emilio D.
    3 Dean H.
    4 Teun V.
    5 Martijn D.
    6 Berat K.
    7 Tugrul S.
    8 Jayden W.

     

  • Team JO11-1 (Selectie)
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer Joël / Rene
    1 Narek B.
    2 Luca G.
    3 Mika H.
    4 Jason K.
    5 Ruben K.
    6 Jesper K.
    7 Leandro A.
    8 Ayden K.
    9 Coen B.
    10 Pim v.d. V.

     

  • Team JO11-2 (Selectie)  
    Leider vacant / nog onbekend  
    Trainer Remco / Jay  
    1 Mikail Ö.  
    2 Noah L.  
    3 Mike v.d. M.  
    4 Jarryl M.  
    5 Oscar N.  
    6 Djayden R.  
    7 Twan O.  
    8 Bjorn P.  
    9 Kaan E.  
    10 Fedde K.  

     

  • Team JO11-3
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Kevin F.
    2 Lenn B.
    3 Lenn H.
    4 Siem P.
    5 Cas S.
    6 Aybars U.
    7 Liam d. V.
    8 Elias K.
    9 Emirhan K.
    10 Stijn R.
    11 Max T.

     

  • Team JO11-4
    Leider Mark
    Trainer Kadir
    1 Nout K.
    2 Sam K.
    3 Levi N.
    4 Sem B.
    5 Ayden D.
    6 Emir S.
    7 Tieme W.
    8 Nazar N. S.
    9 Thijn O.
    10 Mason M.

     

  • Team JO12-1 (Selectie)
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer Maurice / Luka
    1 Matheias K.
    2 Fedde L.
    3 Julian S.
    4 Timurhan T.
    5 Ferhat Y.
    6 Gabriel v. D.
    7 Semmy G.
    8 Luca H.
    9 Mats T.
    10 Lanoia L.

     

  • Team JO12-2
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Kenan D.
    2 Coen E.
    3 Suarez J.
    4 Boris K.
    5 Milan T.
    6 Joël d. V.
    7 Merijn B.
    8 Thijn S.
    9 David T.
    10 Araz A. K.

     

  • Team JO12-3
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Jairi W.
    2 Maikel v. D.
    3 Sjoerd H.
    4 Jesse B.
    5 Valerie G.
    6 Naud M.
    7 Noud R.
    8 Lars B.
    9 Tijn P.
    10 Ilias S.

     

  • Team JO12-4    
    Leider vacant / nog onbekend    
    Trainer vacant / nog onbekend    
    1 Adin D.    
    2 Edin D.    
    3 Stan H.    
    4 Levi K.    
    5 Bryan P.    
    6 Cem Y.    
    7 Samuel v. T.    
    8 Darius A.    
    9 Arda J.    
    10 nieuwe aanmelding

     

  • Team JO13-1 (Selectiegroep)*
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer Tim / Lars
    1 Luc K.
    2 Daan B.
    3 Amar P.
    4 Luuk S.
    5 Kayra S.
    6 Kick W.
    7 Levi G.
    8 Marit d. B.
    9 Arda A.
    10 Jadelynn M.
    11 Kay P.
    12 Daniël M.
    13 Lyon K.
    14 Sven V.
    15 Donny V.
    16 Tijn B.
    17 Lynn G.
    18 Sem T.
    19 Stijn H.
    * Uit selectiegroep JO13-1 gaan nog minimaal 4 spelers naar JO13-2

     

  • Team JO13-2 (selectiegroep)**
    Leider vacant / nog onbekend
    Trainer vacant / nog onbekend
    1 Maes J.
    2 Colin S.
    3 Luuk v.d. V.
    4 Bersis A.
    5 Hidde S.
    6 Dion B.
    7 Thijmen B.
    8 Storm G.
    9 Asaja S.
    10 Mees R.
    11 Bedirhan Y.
    12 Mete C.
    13 Chris N.
    ** Uit selectiegroep JO13-2 gaan nog minimaal 2 spelers naar niet-selectie JO13

     

  • Zoals vermeld worden de overige teams uit de bovenbouw jongens/mannen (vanaf) JO13 alsmede ook de dames en meidenelftallen worden later bekend gemaakt door de Technische Commissie en coördinatoren.

  • Vanwege de Regiocup wordt er op de zaterdag met het "oude" team gespeeld.

    Om de nieuwe selectieteams alvast ook samen te laten wennen hebben de teams de mogelijkheid om 1x in de nieuwe samenstellig te trainen.

    Dat zal dan het 2e trainingsmoment zijn in de week.
    Het 1e trainingsmoment (ma of di) blijft dan met het oude team.