• ONs Wedstrijdschema

  • Komende twee weken

    Datum & AanvangThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldDetails
    vr 30-sep. 19:30Oranje Nassau 35+1Luctor Et Emergo 35+1regulierM (Maarten) Kruiperveld 3-Juventa'12 B
    vr 30-sep. 19:30Oranje Nassau 45+1Oranje Nassau 45+2regulierveld 1 A
    vr 30-sep. 19:30Oranje Nassau 35+2PH 35+3regulierveld 4 A
    vr 30-sep. 19:30La Première 45+1Oranje Nassau 45+3regulierveld 1-LAP A
    vr 30-sep. 20:00RSC 45+1Oranje Nassau 45+3regulierveld 1-LAP B
    vr 30-sep. 20:00Langeveen 45+1Oranje Nassau 45+2regulierveld 1 B
    vr 30-sep. 20:00PH 45+1Oranje Nassau 45+1regulierveld 1 A
    vr 30-sep. 20:00SVZW 35+1Oranje Nassau 35+2regulierveld 4 B
    vr 30-sep. 20:30Oranje Nassau 45+3KOSC 45+1regulierveld 1-LAP B
    vr 30-sep. 20:30Oranje Nassau 45+1Langeveen 45+1regulierveld 1 A
    vr 30-sep. 20:30Oranje Nassau 45+2PH 45+1regulierveld 1 B
    vr 30-sep. 20:30Oranje Nassau 35+2Juventa '12 35+1regulierveld 4 B
    vr 30-sep. 20:30avc Heracles 35+1Oranje Nassau 35+1regulierM (Maarten) Kruiperveld 3-Juventa'12 B
    vr 30-sep. 21:00Oranje Nassau 35+1RKSV Bornerbroek 35+1regulierM (Maarten) Kruiperveld 3-Juventa'12 B
    vr 30-sep. 21:30Juventa '12 35+3Oranje Nassau 35+1regulierM (Maarten) Kruiperveld 3-Juventa'12 A
    vr 30-sep. 21:30Juventa '12 35+4Oranje Nassau 35+2regulierveld 4 B
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau MO11-1Bergentheim MO11-1regulierveld 3 A
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-2Excelsior '31 JO9-2regulierveld 1 B1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-2Stevo JO11-1regulierveld 6 A
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-2Markelo JO10-1regulierveld 2 A2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-6Oranje Nassau JO8-7regulierveld 1 A1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-8PH JO10-3regulierveld 2 B2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-1Stevo JO10-1regulierveld 2 A1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-1DVC Dedemsvaart JO11-1regulierveld 6 B
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-3Juventa '12 JO9-4JMregulierveld 1 B2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-1NEO JO9-1regulierveld 1 A2
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-6GFC JO10-2JMregulierveld 2 B1
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO13-4Excelsior '31 JO13-8regulierB. (Bas) Reefmanveld 5
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau MO13-2DOS '37 MO13-1 (9-tal)regulierR. (Rene) van Ekelenburgveld 4
    za 01-okt. 08:30Oranje Nassau JO13-2DOS '37 JO13-1JMregulierJ. (Joost) Termeulen7 - Erve Asito
    za 01-okt. 08:30Vogido JO8-1Oranje Nassau JO8-1JMregulier2 A2
    za 01-okt. 08:30avc Heracles JO11-3JMOranje Nassau JO11-3regulierveld 1 B
    za 01-okt. 08:45Luctor Et Emergo JO8-2Oranje Nassau JO8-3JMregulierveld 1 A2
    za 01-okt. 09:00Stevo JO8-2JMOranje Nassau JO8-5regulierveld 2 A2
    za 01-okt. 09:30Sportclub Rijssen JO12-1Oranje Nassau JO12-2regulierAfgeschermdveld 1-sc Rijssen A
    za 01-okt. 09:30Bornerbroek JO8-1JMOranje Nassau JO8-2JMregulierveld 1 A2
    za 01-okt. 09:30DOS '37 JO10-3Oranje Nassau JO10-7regulierveld 7-DOS '37 veld 2 A1
    za 01-okt. 09:30Excelsior '31 JO10-1Oranje Nassau JO10-3regulierveld 3-Excelsior'31 B1
    za 01-okt. 10:00Enter Vooruit JO10-3JMOranje Nassau JO10-5regulierveld 5 A1
    za 01-okt. 10:00De Tukkers JO10-2Oranje Nassau JO10-4regulierveld 1 A1 - Hoofdveld A Kunstgras
    za 01-okt. 10:00Bornerbroek JO9-1JMOranje Nassau JO9-4JMregulierveld 1 A1
    za 01-okt. 10:00PH JO13-1Oranje Nassau JO13-1JMregulierJ.T.H. (Johan) Kwastveld 1
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO12-3s.v. Rijssen JO12-1regulierveld 6 A
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO12-1SP Lochem JO12-1JMregulierveld 6 B
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO14-1Nieuwleusen SV JO14-1regulierveld 4
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO15-3Oranje Nassau JO15-2regulierP.J.J. (Pascal) Afinkveld 3
    za 01-okt. 10:15Oranje Nassau JO17-2PH JO17-1JMregulierAfgeschermdveld 2
    za 01-okt. 10:30Oranje Nassau MO15-3ATC '65 MO15-2regulierveld 5
    za 01-okt. 10:30Oranje Nassau JO15-1Excelsior '31 JO15-1regulierJ. (Jesse) Soppeveld 1
    za 01-okt. 10:30PH JO13-3JMOranje Nassau JO13-3regulierveld 2
    za 01-okt. 11:00Enter Vooruit JO17-2Oranje Nassau JO17-3regulierveld 2
    za 01-okt. 11:15Avanti W. MO13-1Oranje Nassau MO13-1regulierR.G. (Robert) Kokveld 2
    za 01-okt. 12:00Oranje Nassau JO15-4SVZW JO15-3regulierF.Q.D.C. (Floris) Smitveld 6
    za 01-okt. 12:00ST FC Meppel/Alcides MO15-1Oranje Nassau MO15-1regulierP.R. (Piet) van Dijkveld 11 FC Meppel
    za 01-okt. 12:00Den Ham 2Oranje Nassau 2regulierG.M. (Alfred) Mustersveld 1
    za 01-okt. 12:15Oranje Nassau MO20-1Sparta E. MO20-1regulierJ.S. (Jesper) Windveld 2
    za 01-okt. 12:15Oranje Nassau JO17-4Excelsior '31 JO17-5regulierveld 5
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau MO17-1Luctor Et Emergo MO17-1regulierO.P.A (Olaf) Emanuelveld 1
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau JO19-4De Zweef JO19-2regulierJ. (Jesse) Soppeveld 4
    za 01-okt. 12:30Oranje Nassau VR3Luctor Et Emergo VR1regulierAfgeschermdveld 3
    za 01-okt. 12:30Blauw Wit '66 4Oranje Nassau 7regulierJ.T.M. (Jan) Wijnbergveld 3
    za 01-okt. 12:30Enter JO14-1Oranje Nassau JO14-2regulierG.A.G.M. (Gerhard) Kostersveld 2
    za 01-okt. 13:00De Esch G2Oranje Nassau G1regulierM. (Marcel) Klieverikveld 4 A
    za 01-okt. 13:00BWO JO17-1Oranje Nassau JO17-1regulierJ. (Jacco) de Koningveld 1
    za 01-okt. 14:30Luctor Et Emergo JO17-3Oranje Nassau JO17-5regulierK. (Koray) Kargaveld 2
    za 01-okt. 14:45PH 5Oranje Nassau 5regulierH. (Harry) van der Kolkveld 3
    za 01-okt. 14:45Quick '20 JO19-5Oranje Nassau JO19-2regulierveld 4
    za 01-okt. 14:50WVF JO19-1Oranje Nassau JO19-1regulierB.A. (Rene) Brinkmanveld 2
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 1Enter Vooruit 1regulierP. (Peter) van der Zwanveld 1
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau VR1ATC '65 VR1regulierM.B.H. (Marco) aan de Steggeveld 2
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 8DOS '37 9regulierW. (Wilco) Moesveld 6
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 4Den Ham 3regulierE.E. (Erik) Haandrikmanveld 4
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau JO19-5Hulzense Boys JO19-1regulierL.J.H. (Laurens) de Graafveld 3
    za 01-okt. 15:00Oranje Nassau 6Bon Boys 4regulierM.H.J.M. (Marcel) Zanderinkveld 5
    ma 03-okt. 18:00SVZW JO12-1Oranje Nassau JO12-1regulierveld 2-SVZW A
    ma 03-okt. 20:00Bentelo JO19-1Oranje Nassau JO19-3regulierT. (Thijs) Nijlandveld 1
    di 04-okt. 18:00Oranje Nassau JO17-4SVZW JO17-2regulierstadionveld
    di 04-okt. 20:00Oranje Nassau 2PH 2regulierstadionveld
    di 04-okt. 20:00MVV '29 O21-1Oranje Nassau O21-1bekerR.G. (Rico) Sleiderinkveld 1
    wo 05-okt. 19:00Excelsior'31 JO19-3JMOranje Nassau JO19-4regulierveld 1-Excelsior'31
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-4TVC '28 JO10-3regulierveld 6 B1
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-7Juventa '12 JO10-4JMregulierveld 2 B2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-4JMEnter Vooruit JO9-2JMregulierveld 1 A2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO11-2DOS '37 JO11-1JMregulierveld 6 A
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-5DOS '37 JO8-2regulierveld 1 B1
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-7DOS '37 JO8-4regulierveld 1 B2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-2JMDETO JO8-3JMregulierveld 2 A2
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO8-6Hulzense Boys JO8-2JMregulierveld 2 A1
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO10-5RKSV Bornerbroek JO10-2regulierveld 2 B1
    za 08-okt. 08:30Oranje Nassau JO9-1Schalkhaar JO9-1regulierveld 1 A1
    za 08-okt. 08:30Excelsior '31 JO10-6Oranje Nassau JO10-8regulierveld 3-Excelsior'31 A1
    za 08-okt. 08:30PH JO9-2JMOranje Nassau JO9-3regulierveld 3 A1
    za 08-okt. 08:30DOS '37 JO8-1Oranje Nassau JO8-3JMregulierveld 7-DOS '37 veld 2 A1
    za 08-okt. 08:30DOS '37 JO8-3Oranje Nassau JO8-4JMregulierveld 7-DOS '37 veld 2 A2
    za 08-okt. 08:30DETO JO10-1Oranje Nassau JO10-1regulierveld 2-DETO veld 2 B1
    za 08-okt. 08:30De Zweef JO10-1Oranje Nassau JO10-3regulierveld 7-De Zweef A2
    za 08-okt. 08:45Enter Vooruit JO9-1Oranje Nassau JO9-2regulierveld 5 A1
    za 08-okt. 08:45F.C. Ommen JO11-1JMOranje Nassau JO11-1regulierveld 4 A
    za 08-okt. 09:00Oranje Nassau MO15-2avc Heracles MO15-1regulier7 - Erve Asito
    za 08-okt. 09:00ASV '57 JO10-1Oranje Nassau JO10-2regulierveld 1 A1
    za 08-okt. 09:00Nieuwleusen SV MO15-1Oranje Nassau MO15-1regulierveld 1
    za 08-okt. 09:00BWO JO11-3Oranje Nassau JO11-3regulierveld 4 B
    za 08-okt. 09:00Bon Boys JO8-1Oranje Nassau JO8-1JMregulierveld 4 A1
    za 08-okt. 09:15Oranje Nassau MO15-3S.V. Losser MO15-2regulierveld 4
    za 08-okt. 10:00Oranje Nassau JO15-2PH JO15-2JMregulierveld 6
    za 08-okt. 10:00Oranje Nassau JO12-1Markelo JO12-1regulierveld 3 A
    za 08-okt. 10:00Oranje Nassau JO12-2Quick '20 JO12-3regulierveld 3 B
    za 08-okt. 10:00WSV MO13-1Oranje Nassau MO13-1regulierveld 2
    za 08-okt. 10:00Enter JO10-1Oranje Nassau JO10-6regulierveld 4 A1
    za 08-okt. 10:15Oranje Nassau JO17-1Achilles '12 JO17-1regulierD. (Davy) Tuitertveld 1
    za 08-okt. 10:15Oranje Nassau MO13-2ST: Juventa'12/SVZW MO13-2regulierveld 5
    za 08-okt. 10:15Vroomshoopse Boys JO14-1Oranje Nassau JO14-1regulierveld 1
    za 08-okt. 10:30Oranje Nassau JO13-1JMTubantia JO13-1JMregulierE. (Evert) Nieuwlaarveld 2
    za 08-okt. 10:30PH JO15-3Oranje Nassau JO15-3regulierveld 1
    za 08-okt. 10:30Voorwaarts V. JO17-2JMOranje Nassau JO17-4regulierveld 1
    za 08-okt. 11:00NEO JO13-7Oranje Nassau JO13-4regulierveld 4-NEO veld 4
    za 08-okt. 11:00Witkampers JO12-1JMOranje Nassau JO12-3regulierveld 1 A
    za 08-okt. 11:00Almelo JO13-1Oranje Nassau JO13-2regulierveld 1-Almelo
    za 08-okt. 11:15Oranje Nassau JO17-5PH JO17-2regulierveld 4
    za 08-okt. 11:15ST: Juventa'12/SVZW MO17-1Oranje Nassau MO17-1regulierveld 3-Juventa'12
    za 08-okt. 11:15Hardenberg '85 MO11-1Oranje Nassau MO11-1regulierveld 2 A
    za 08-okt. 12:15Oranje Nassau JO19-3VMC JO19-1regulierveld 5
    za 08-okt. 12:15NEO JO15-4Oranje Nassau JO15-4regulierveld 3-NEO veld 3 (alleen jeugd)
    za 08-okt. 12:15NEO JO15-1Oranje Nassau JO15-1regulierA. (Adnan) Turunçveld 1-NEO veld 1
    za 08-okt. 12:30Oranje Nassau 5ASV '57 2regulierveld 2
    za 08-okt. 12:30Oranje Nassau VR2Bergentheim VR3regulierveld 3
    za 08-okt. 12:30Oranje Nassau 2Marienberg 2regulierveld 1
    za 08-okt. 12:30Oranje Nassau JO17-3De Tukkers JO17-2regulierveld 6
    za 08-okt. 12:30Avereest 2Oranje Nassau 4regulierAfgeschermdveld 1-Avereest/Balkbrug
    za 08-okt. 14:00Achilles '12 VR1Oranje Nassau VR1regulierveld 2
    za 08-okt. 14:30Oranje Nassau JO19-2TVC '28 JO19-2regulierveld 5
    za 08-okt. 14:30Enter JO17-1Oranje Nassau JO17-2regulierveld 1
    za 08-okt. 14:30Holten JO19-1Oranje Nassau JO19-5regulierH. (Harmen) Bronsvoortveld 1
    za 08-okt. 14:30FC Meppel 1Oranje Nassau 1regulierJ. (Jan) Zagersveld 10 FC Meppel
    za 08-okt. 14:30Markelo MO20-1Oranje Nassau MO20-1regulierveld 1
    za 08-okt. 15:00Oranje Nassau 8Excelsior '31 9regulierveld 3
    za 08-okt. 15:00Oranje Nassau JO19-1SVZW JO19-1regulierH.B.C. (Harry) Zonderveld 1
    za 08-okt. 15:00Oranje Nassau 7Excelsior '31 8regulierveld 4
    za 08-okt. 15:00Oranje Nassau 6FC Eibergen 3regulierveld 2
    za 08-okt. 15:00Oranje Nassau 9Almelo 3regulierveld 6
    za 08-okt. 15:00BWO VR1Oranje Nassau VR3regulierveld 1
    ma 10-okt. 18:00Go Ahead EaglesOranje Nassau JO15-1Oefenveld A
    ma 10-okt. 18:45Oranje Nassau JO17-1vv Hellendoorn JO17-1Oefenveld 2
    di 11-okt. 20:15PH 8Oranje Nassau 9regulierveld 4
    wo 12-okt. 20:00DOS '37 VR1Oranje Nassau VR2regulierveld 7-DOS '37 veld 2