Lintje voor onze Jan van Laar!
Niet alleen lid van Cvv Oranje Nassau Almelo, maar nu ook officieel lid van de Orde van Oranje-Nassau🎖️
Tijdens de jaarlijkse Lintjesregen in april kreeg Jan de Koninklijke onderscheiding toegekend. Helaas kon hij deze toen niet ontvangst nemen.
Daarom werd Jan persoonlijk door de burgemeester gebeld, om het heugelijke nieuws te vertellen. Jan dacht eerst nog dat hij in de maling werd genomen, maar nee het is echt waar en afgelopen woensdag kreeg Jan alsnog zijn onderscheiding, uitgereikt door burgemeester Richard Korteland.
Jan is al bijna veertig jaar een onmisbare kracht binnen onze vereniging. Als jeugdcoördinator, bestuurslid, teammanager, klus- en onderhoudsman en vrijwillig verenigingsmanager staat hij dag in, dag uit klaar voor de club. Ook zette hij zich in voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en organiseerde hij activiteiten zoals fiets- en taallessen en gymnastiek voor ouderen.
“Een Koninklijke Onderscheiding krijg je niet zomaar,” benadrukte burgemeester Korteland. “Deze heren laten al tientallen jaren zien wat vrijwilligerswerk écht betekent: klaarstaan voor anderen, verantwoordelijkheid nemen en bouwen aan verbinding in de samenleving. Uw inzet is van onschatbare waarde voor beide verenigingen én onze gemeenschap.”
Wij zijn super trots en blij met Jan. Jan nogmaals van harte gefeliciteerd met deze prachtige en meer dan verdiende onderscheiding! 🧡💙