Fietsverlichting
Zoals ieder jaar brengt Oranje Nassau de fietsverlichting graag weer onder de aandacht.
De tijd komt er weer aan dat er in het donker van en naar de trainingen/wedstrijden gefietst wordt door onze leden en supporters.
De weg naar ons sportpark kan druk zijn en er zijn helaas nog steeds automobilisten die het fietspad over de brug oneigenlijk gebruiken.
Een goede zichtbaarheid is essentieel voor de veiligheid van iedere weggebruiker.
Dus bij deze het verzoek er voor te zorgen dat de verlichting van de fiets van je kind of van jezelf in orde is!
Onze sponsoren vinden dit ook erg belangrijk en daarom hebben we de volgende HERFSTACTIES:
Je fietsverlichting laten controleren of repareren; dat kan met 20% korting bij onze sponsor
De kortingscode kun je opvragen via herfstactie@oranjenassaualmelo.nl
Ook wordt het weer kouder en dan is het fijn om te kunnen trainen en wedstrijden te kunnen spelen met kleding die daarop afgestemd is.
Skor
SKOR biedt via ON trainingshandschoenen aan voor €9,95 i.p.v. € 14,95. 
Deze zijn verkrijgbaar in 4 maten S, M, L en XL.
SD Sportswear
SD Sportswear biedt via ON Acerbis Thermoshirts aan voor €25,00 i.p.v. €39,95 
Deze zijn verkrijgbaar in 4 maten 4XS/3XS, 2XS/XS, S/M en L/XL.
De handschoenen en thermoshirts liggen bij ON op voorraad en kunnen gepast worden. De kortingsactie loopt tot en met november en zolang de voorraad strekt. Interesse laat het weten via herfstactie@oranjenassaualmelo.nl